Nagrody Zarządu Osiedla dla najlepszych uczniów 2014/2015!

26 czerwca był chyba jednym z najprzyjemniejszych dni dla sucholeskich dzieci i młodzieży. W tym dniu zakończył się rok szkolny w Szkole Podstawowej im. Wojciecha Bogusławskiego oraz w Gimnazjum im. Jana Pawła II.

IMG_1039

IMG_1026
Uczniowie obu wymienionych szkół uzyskują corocznie bardzo dobre wyniki w testach, konkursach i olimpiadach, także tych wojewódzkich i krajowych. Sucholeskie Gimnazjum w kilku najważniejszych przedmiotach plasuje się na pierwszym miejscu w Wielkopolsce! Nie może zatem dziwić, że uroczystości zakończenia roku trwały długo. Dużo bowiem nagród i wyróżnień trzeba było wręczyć.

20150626_080427
Nie ulega wątpliwości, że dla wręczających był to jednak obowiązek bardzo miły, co mogę powiedzieć po sobie. Miałem bowiem przyjemność przekazać Nagrody Zarządu Osiedla Suchy Las, przyznawane za dobre wyniki w nauce, ale przede wszystkim za wyróżniającą postawę społeczną.

IMG_1314
Nagrodę pieniężną w wysokości 400 zł oraz dyplom otrzymała Anna Jasińska ze szkoły podstawowej. Taką samą nagrodą Zarząd Osiedla wyróżnił również Alicję Helfojer, uczennicę sucholeskiego gimnazjum.

IMG_1058
Przy okazji serdeczne podziękowania kieruję do dyrektorów obu placówek, p. Beaty Radomskiej i p. Jarosława Krajewskiego. Za współpracę dziękuję również Wójtowi Gminy, a także kierownictwu i pracownikom Referatu Oświaty i Sportu Urzędu Gminy.

[Zdjęcia dzięki uprzejmości Macieja Szebiotko (Super-Foto, Poznań, ul. Kościelna 24, www.super-foto.eu)].

Michał Dziedzic
Przewodniczący Zarządu Osiedla Suchy Las