WAŻNE PLANY MIEJSCOWE – dalsze procedowanie

Szanowni Państwo,

od 22 sierpnia można zapoznać się z projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Suchy Las – rejon ulic Promienistej, Borówkowej i Powstańców Wielkopolskich. Dostępny jest on na:
https://bip.suchylas.pl/ogloszenie/685/obwieszczenie-o-wylozeniu-do-publicznego-wgladu-projektu-miejscowego-planu-zagospodarowania-przestrzennego-suchy-las-rejon-ulic-promienistej-borowkowej-i-powstancow-wielkopolskich/

Dokumenty w wersji papierowej można obejrzeć w dniach 22 sierpnia do 21 września w urzędzie. Dyskusja publiczna 10 września o godz. 16:00. Zaś uwagi skłądać można do 8 października.

Na tej samej stronie, pod adresem:
http://bip.suchylas.pl/ogloszenie/683/obwieszczenie-o-powtornym-wylozeniu-do-publicznego-wgladu-projektu-miejscowego-planu-zagospodarowania-przestrzennego-suchy-las-rejon-ulic-jagodowej-i-rolnej-ii-czesc-ii/

zapoznać można się z treścią poprawionego projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Suchy Las – rejon ulic Jagodowej i Rolnej II – część II. W tym przypadku z wersją papierową zapoznać można się do 14 września, dyskusja publiczna odbędzie się 3 września, zaś uwagi można składać do 1 października.

Nad oboma dokumentami pracuje również Zarząd Osiedla Suchy Las, który złoży swoje uwagi w przewidzianych terminach.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z wyżej wskazanymi planami i dzielenia się uwagami (email: [email protected]).

Z poważaniem
Michał Dziedzic

 

(JAGODOWA ROLNA)                                                 (PROMIENISTA BORÓWKOWA)