Spotkanie informacyjne nt. koncepcji zmian w organizacji ruchu na terenie Osiedla Suchy Las

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące propozycji zmian w organizacji ruchu na terenie naszego Osiedla.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 29 października 2019r. w sali konferencyjnej Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie.

Spotkanie zostało zorganizowane z inicjatywy Zarządu Osiedla Suchy Las po rozmowie z przedstawicielem Urzędu Gminy odpowiedzialnym za przygotowanie koncepcji. Ze wstępnych informacji wiemy, że proponowane zmiany będą dotyczyły m.in. ulicy Szkółkarskiej (i krzyżujących się z nią ulic Borówkowej, Jagodowej i Poziomkowej), ulicy Szkolnej, okolic szkół oraz Galerii Sucholeskiej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie, podczas którego poznamy szczegółowe założenia koncepcji i będziemy mogli o nich porozmawiać z przedstawicielem Urzędu Gminy. Zapraszamy też do przygotowania pytań o interesujące Państwa ulice, przejścia dla pieszych, ścieżki rowerowe i inne rozwiązania, które Państwa zdaniem, poprawią bezpieczeństwo na naszych osiedlowych ulicach.

Liczymy na Państwa aktywny udział w spotkaniu!